Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10652
Stary 15.06.2009, 10:23
Najgorsze jest to że Amica pewnie ma zamiar tylko podbić cene Wisle za tych zawodników..
Ale jeśli to jednak im sie uda przekonać Piast do sprzedazy,to mam nadzieje ze odpowiednio my im podbijemy cene
Odpowiedz cytując