Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3001
Stary 15.06.2009, 10:00
Patrząc na kamerę można odnieść wrażenie, że demolka zbliża się ku końcowi, a w tle widać ciężarówki które prawdopodobnie wywożą ten gruz. Czyli można się spodziewać, że za jakieś 1,5 tygodnia plac może być czysty i zaczną kopać dół pod fundamenty.
Odpowiedz cytując