Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10650
Stary 15.06.2009, 09:37
To tylko taka gra psychologiczna na osłabienie rywala Poza tym i tak najważniejsze jest to, że Semir usłyszał, że ktoś mu chce dać tyle co u Was x2 i już macie po grajku.
Co do naszych potencjalnych wzmocnień to moim zdaniem:
Glik - dobry ruch, Kowalskiemu wróżę najwyżej poziom Jacka Matyji, Glik ma potencjał był o wiele lepszym
Kasprzik - no nie wiem. Nie za mały on jest?
Leandro - ?
Ostatnio edytowane przez arti : 15.06.2009 o godz. 09:43.
Odpowiedz cytując