To tylko taka gra psychologiczna na osłabienie rywala

Poza tym i tak najważniejsze jest to, że Semir usłyszał, że ktoś mu chce dać tyle co u Was x2 i już macie po grajku.
Co do naszych potencjalnych wzmocnień to moim zdaniem:
Glik - dobry ruch, Kowalskiemu wróżę najwyżej poziom Jacka Matyji, Glik ma potencjał był o wiele lepszym
Kasprzik - no nie wiem. Nie za mały on jest?
Leandro -

?