Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 15.06.2009, 08:04
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
na koniec mala dygresja: oprawy zaczely sie na poczatku lat 90. i zauważylem , ze niewiedza niektórych forumowiczow wynika z tego, iz niektorzy co najwyżej zaczęli wtedy nosić pierwszy tornister ;-)
Jesli do mnie pijesz, to zaznaczylem juz, ze dla mnie poczatek ultraski to lata 90, a wyzej wstawilem pozycje, ktore mozna uznac za "skomplikowane" jak na tamte czasy, gdy wiekszosc opraw ograniczala sie do flag sektorowych wielokrotnego uzytku i masy pirotechniki.
Odpowiedz cytując