Pan Jotka napisał(a):

|
na koniec mala dygresja: oprawy zaczely sie na poczatku lat 90. i zauważylem , ze niewiedza niektórych forumowiczow wynika z tego, iz niektorzy co najwyżej zaczęli wtedy nosić pierwszy tornister ;-)
|
Jesli do mnie pijesz, to zaznaczylem juz, ze dla mnie poczatek ultraski to lata 90, a wyzej wstawilem pozycje, ktore mozna uznac za "skomplikowane" jak na tamte czasy, gdy wiekszosc opraw ograniczala sie do flag sektorowych wielokrotnego uzytku i masy pirotechniki.