63.5 Kg napisał(a):

|
TF juz dawno zwolnila te 900 osob...a nie teraz jakos na dniach...
|
To prawda - zwolnienia były ogłoszone już w zeszłym roku. Po prostu teraz doszły do skutku.
Moim zdaniem nie ma to żadnego przełożenia na transfery. I tak miało nie być żadnych szaleństw, biorąc pod uwagę grę poza stadionem.
Kupujemy zawodników darmowych, z kartą w ręku. Przykład Marcelo pokazuje, że czasem i w ten sposób można trafić perełkę. Przykład Beto - że równie prawdopodobna jest wtopa. Ale jeśli odpowiednio się podpisze umowę (05, roku + możliwość przedłużenia) - to straty są minimalne.
I jeszcze jedno. Nie podobają mi się pomysły wymiany Glik albo Kasprzik - Kowalski. Nasz stoper nie jest gorszy od Glika, a jest już naszym zawodnikiem - nie trzeba go kupować. Zna też zawodników, więc nie będzie tracił czasu na aklimatyzację. Natomiast taka "wymiana" będzie nas dodatkowo kosztować.
Kasprzik to z kolei bramkarz, który na pewno nie jest o klasę lepszy od Pawełka. Tu jednak się specjalnie nie martwię - Kasprzik wybierze pewny plac w Amice, zamiast rywalizacji z Pawełkiem w Wiśle.