Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.06.2009, 00:05
Jah jest kierownikiem! I tyle w temacie no może jeszcze dodam, że z obsadą mogło być dużo gorzej (Doda, Feel itp) ale miasto nawet stanęło na wysokości zadania zrobienia koncertu dla wszystkich bez ogromnego obciachu. Chociaż to i tak nie takie trudne, bo jak Polak słyszy: za darmo, muzyka, zbiorowisko, telewizja, gwazdy iii chlanie to nie trudno go zachęcić
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary


Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"

Nauczmy sie Roty!
Odpowiedz cytując