Jah jest kierownikiem! I tyle w temacie

no może jeszcze dodam, że z obsadą mogło być dużo gorzej (Doda, Feel itp) ale miasto nawet stanęło na wysokości zadania zrobienia koncertu dla wszystkich bez ogromnego obciachu. Chociaż to i tak nie takie trudne, bo jak Polak słyszy: za darmo, muzyka, zbiorowisko, telewizja, gwazdy iii chlanie to nie trudno go zachęcić
