Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 14.06.2009, 23:00
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Sluchaj klient. Moze w Poznaniu jesli do twojego domu wejdzie chlop ze sloma w butach oznajmiajacy ze masz fatalny dom a hego to przed remontem sie rownal z domem Jozka z sasiedztwa ale teraz po remoncie to nie ma sobie rownycg, reagujecie inaczej. My reagujemy tak ze znowu sie z was smiejemy i nazywamy wasze zachowanie po imieniu.
sęk w tym że wychodzi na to że chłop wchodzi do naszego domu i wraca do swojego opowiadając co u nas się dzieje, bo o ile wiem to tu nikt nie pastwił się nad oprawami Wisły... tylko nagle ktoś przyniósł wieść co się dzieje u nas.... więc może pora przelecieć się po wszystkich forach kibicowskich w Polsce i odnotować co tam takiego złego o BG piszą?

orzeu napisał(a):Wyświetl post
Zadam ci pytanie, jak wyglada rynek w Poznaniu ok godz. 22?
oświetlony, naokoło całego rynku ogródki "piwne", głośna atmosfera... do czego pijesz?

WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):
ciekawe jak zareagują kibice Legii na wieść o tym,że jeden z ich piłkarzy jest homoseksualista,znalazłem wywiad z jakimś gosciem,który twierdzi,że jeden z zawodników Legii to gej.

http://sport.wp.pl/kat,109318,title,...wiadomosc.html
to już było rozpatrywane w temacie Ekstraklasa...
Odpowiedz cytując