orzeu napisał(a):

|
Sluchaj klient. Moze w Poznaniu jesli do twojego domu wejdzie chlop ze sloma w butach oznajmiajacy ze masz fatalny dom a hego to przed remontem sie rownal z domem Jozka z sasiedztwa ale teraz po remoncie to nie ma sobie rownycg, reagujecie inaczej. My reagujemy tak ze znowu sie z was smiejemy i nazywamy wasze zachowanie po imieniu.
|
sęk w tym że wychodzi na to że chłop wchodzi do naszego domu i wraca do swojego opowiadając co u nas się dzieje, bo o ile wiem to tu nikt nie pastwił się nad oprawami Wisły... tylko nagle ktoś przyniósł wieść co się dzieje u nas.... więc może pora przelecieć się po wszystkich forach kibicowskich w Polsce i odnotować co tam takiego złego o BG piszą?
orzeu napisał(a):

|
Zadam ci pytanie, jak wyglada rynek w Poznaniu ok godz. 22?
|
oświetlony, naokoło całego rynku ogródki "piwne", głośna atmosfera... do czego pijesz?
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):
to już było rozpatrywane w temacie Ekstraklasa...