Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wacław
Member
Od: 11.2006
Skąd: ok. Krakowa
Offline
#
8783
14.06.2009, 22:47
orientuje się ktoś gdzie w Krakowie kupie kij do grania w baseball?
Wieliczka
Wacław
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wacław
Znajdź inne posty napisane przez Wacław