hehe, ja mam dokładnie tak jak emsi choć trzeba przyznać że muzycznie już od jakiegoś czasu jest ciekawie - choć to nie moje klimaty.Nie wiem czy to było rok temu czy 2(ten czas tak zapierdala), ale nieświadomy wianków wybrałem się późną porą na zakupy do tesco , no i powrót do śródmieścia był prawdziwym koszmarem.2 godziny stania w korkach jakich w życiu w tym mieście nie widziałem.
Tak więc jakby ktoś wpadł na pomysł jechania tam samochodem to odradzam
