Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 14.06.2009, 22:07
hehe, ja mam dokładnie tak jak emsi choć trzeba przyznać że muzycznie już od jakiegoś czasu jest ciekawie - choć to nie moje klimaty.Nie wiem czy to było rok temu czy 2(ten czas tak zapierdala), ale nieświadomy wianków wybrałem się późną porą na zakupy do tesco , no i powrót do śródmieścia był prawdziwym koszmarem.2 godziny stania w korkach jakich w życiu w tym mieście nie widziałem.

Tak więc jakby ktoś wpadł na pomysł jechania tam samochodem to odradzam
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując