Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10635
Stary 14.06.2009, 21:40
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Zakładając nawet, że teoria "Zwalnianie pracowników Telefoniki = Konkretne transfery Wisły" się sprawdzi, to popatrzmy na to z innej perspektywy. Awans Wisły do fazy grupowej Champions League, to 3 mln euro na czysto.

Zasada jest prosta - Liga Mistrzów to zwrot pieniędzy wyłożonych na piłkarzy (a przecież jeszcze trochę zostanie, ba nawet bardzo dużo).

Po za tym - wiadomo, że media zrobią wszystko, żeby tylko "błysnąć" jakąkolwiek sensacją. Ten artykuł traktowałbym raczej z przymrużeniem oka, bo jest to celowe wyciąganie brudów na wierzch.
jeżeli sprawdzą się plotki o nowych zasadach to kochany 3 mln Euro to sama Liga Europejska, a CL to min.7. To robi różnicę moim zdaniem.
Odpowiedz cytując