|
Witam. Mam takie nietypowe pytanko odnośnie FM2009. Od pewnego czasu, po reinstalce XP i wgraniu na nowo FM2009, gdy chcę uruchomić tą grę lub zalogować się w steam'ie następuje reset kompa. I to za każdym razem, wszystkie pozostałe gry i programy chodzą bez problemu tylko z tym jest problem. Podratujcie, poddajcie jakieś pomysły co z tym można by zrobić, może któremuś z was coś takiego się działo? Zaznaczam że gra jest oryginalna, więc nie wina kopii:/ Pozdrawiam.
|