Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1103
Stary 14.06.2009, 21:20



jak to możemy zaliczyć jako stanie na głowie, to chce najlepszego wg. Ciebie polityka ...

"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Odpowiedz cytując