Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1939
Stary 14.06.2009, 21:20
diablo885 napisał(a):Wyświetl post
Chyba jednak dobrze ze gralismy z RPA a nie Hiszpania bo bysmy sie wstydu najadli..
wole przegrać z Hiszpanią niż z RPA albo zremisować z Irakiem, może przynajmniej nasi kopacze by się czegoś nauczyli...
Odpowiedz cytując