Wyświetl pojedynczy post
matt_21
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2998
Stary 14.06.2009, 21:07
Może pan O. specjalnie zaprojektował trybuny 17 m od boiska, bo jak kiedyś zabraknie miejsca, to wkopią murawę jeszcze głębiej niż teraz i dorobią z 5 rzędów. Miejsca będzie więcej a piłkarze na wyciągnięcie ręki. To nie żart, patrząc na to co się działo do tej pory, wszystko tu jest możliwe.
Odpowiedz cytując