Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2105
Stary 14.06.2009, 21:06
kurcze szkoda, że Tomek Kłos nie strzelił Hattrick'a miał chyba 4 sytuacje z czego 2 wykorzystał


P.s Zapomniałem, że grał Maciej Stolarczyk
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 14.06.2009 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując