Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#957
Stary 14.06.2009, 21:04
w sumie chciałem napisać to co orzeu, odnośnie rywalizacji Legii i Lecha i Widzewa...tak naprawdę, to nasze ekipy aż tak bardzo nie rywalizowały, bo gdy Legia była u szczytu, to Lech dopiero zaczynał raczkować. Gdy zaczeliście się rozwijać (taką przełomową dla mnie waszą oprawą jest ultrastyle) to u nas kończył się pewien etap- rozwiązanie się cyberfanów, a potem konflikt. Lech tak naprawdę na scenie ultras w dużym tego słowa znaczeniu liczy się od dwóch, góra 3 lat. Z tamtego okresu bardziej kojarze dobre oprawy Wisły niż Lecha (i jak dla mnie najbardziej niedocenianą krakowską oprawę na stulecie klubu). Gdzie był Lech, pokazuje już pierwsza strona 'podsumowania' http://forum.wiaralecha.pl/index.php...opic=4426&st=0

u Was jest komentowany, bo może tylko Wy macie taką potrzebę? I nie mówię, że nie ma obiektywnych komentarzy, bo są. Ale dotyczą kwestii, że oprawa klubu 'x' powinna być wyżej niż klubu 'y'. Ale nie wyżej od oprawy Lecha.
Odpowiedz cytując