Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 14.06.2009, 19:14
Dobrze gadasz Kocur ! Ja też chodze co roku i zawsze jest dobrze, nie ważne kto tam będzie mruczał za mikrofonem To jest okazja do dobrej zabawy ze znajomkami i do spożycia różnorodnych trunków hehe
"BIŁA GO WIANKIEM I WRZUCAŁA GO DO FALUJACEJ WODY, BIŁA GO WIANKIEM I WRZUCAŁA GO DO WODY" Jakie ciekawe wersje można było wymyśleć na poprzednich wiankach po wypiciu procencików
Odpowiedz cytując