Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 14.06.2009, 18:52
Chodzę co roku odkąd tylko nauczyłem się chodzić i nic tego nie zmieni - niezależnie kto drze się do mikrofonu po drugiej stronie Wisły z estrady I dodam że zawsze się świetnie bawię.

To Tradycja przez duże "T", z której powinniśmy być jako Krakusi dumni bo jest to impreza która odbywa się w Grodzie Kraka od ponad tysiąca lat


Już nie mówiąc, że jest to nasze prawdziwe słowiańskie Święto Zakochanych a nie żadne "walentynki".
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując