|
A ja mam takie pytanie. Jakby się kiedyś okazało - powiedzmy za 20 lat, że nasz stadion jest jednak za mały, bo te 32 tys. jest na każdym meczu, a spokojnie mogłoby by być i więcej, to jest możliwa w miarę łatwa rozbudowa naszego stadionu, powiedzmy o dodatkowe 10 tys. krzesełek? Np. po przez powiększenie trybun za bramkami? Powiem szczerze, że jeszcze jak nikt na początku tego 10lecia nie myślał o rozbudowie naszego stadionu i jak popatrzyło się na zachodnie stadiony, to zawsze marzyłem że kiedyś doczekam takiego stadionu w naszym Królewskim Krakowie, stadionu na minimum 50 tys. miejsc. Przecież nie jesteśmy małym miastem. Wraz z sąsiadującymi miejscowościami jest nad 1mln i co, nie zapełnił by się taki stadion?
|