Luk4s napisał(a):

Ciekawe ile jest prawdy w tym artykule o Leonardo... ale wnioskowac można ze sprawa jest na rzeczy juz od dłuzszego czasu skoro piszą ze śledził Wisłę w rozgrywkach europejskich.... chyba ze teraz poczytał i tak mowi zeby sie podlizać
|
Sprawdź jeszcze raz nazwisko tego piłkarza, idź i nie grzesz więcej
