Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
10622
14.06.2009, 17:49
Cytat:
http://www.pilka24.com/news/leandro-...kow-24422.html
Ciekawe ile jest prawdy w tym artykule o Leonardo... ale wnioskowac można ze sprawa jest na rzeczy juz od dłuzszego czasu skoro piszą ze śledził Wisłę w rozgrywkach europejskich.... chyba ze teraz poczytał i tak mowi zeby sie podlizać
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s