Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10622
Stary 14.06.2009, 17:49
Ciekawe ile jest prawdy w tym artykule o Leonardo... ale wnioskowac można ze sprawa jest na rzeczy juz od dłuzszego czasu skoro piszą ze śledził Wisłę w rozgrywkach europejskich.... chyba ze teraz poczytał i tak mowi zeby sie podlizać
Odpowiedz cytując