Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 14.06.2009, 17:31
Z ostatniego roku najmilej zapamiętałem wrzucanie dużego balony reklamowego do Wisły,szkoda że jednak się nie udało:/może w tym roku się uda
Odpowiedz cytując