Też bym tak pomyślał i widziałem zdjęcia tego auta gdzie indziej na necie... Choć to dziwne... Gdyby nie to że wczoraj widziałem go jak szedłem do Żabki o 23.02... I dzisiaj też stoi

stan z jakiejś 15.00

Suma Sumarum to auto tam stoi

I cały czas na nim jest też takie pudełko po farbie...
Z tą policją też się dziwie zwłaszcza, że tam jest zawsze w ch... policji...