Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2981
Stary 14.06.2009, 17:25
Też bym tak pomyślał i widziałem zdjęcia tego auta gdzie indziej na necie... Choć to dziwne... Gdyby nie to że wczoraj widziałem go jak szedłem do Żabki o 23.02... I dzisiaj też stoi stan z jakiejś 15.00 Suma Sumarum to auto tam stoi I cały czas na nim jest też takie pudełko po farbie...

Z tą policją też się dziwie zwłaszcza, że tam jest zawsze w ch... policji...

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując