Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10617
Stary 14.06.2009, 17:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę że to może być ciekawy zawodnik - na wielką gwiazdę nie ma co liczyć bo jak by nią był to nie grał by na Węgrzech ani nie ekscytował się grą w Wiśle.
Właśnie tego typu zawodników m.in powinniśmy szukać - z trochę słabszych klubów, ale którzy regularnie grają i sa wyróżniającymi postaciami w swoich zespołach.
To jest kluczowa sprawa. Myślę, że w klubie już wszyscy się poznali na tych świetnych Polakach siedzących po parę lat na ławce zagraincą
..
Odpowiedz cytując