1q2 napisał(a):

Ja myślę że to może być ciekawy zawodnik - na wielką gwiazdę nie ma co liczyć bo jak by nią był to nie grał by na Węgrzech ani nie ekscytował się grą w Wiśle.
Właśnie tego typu zawodników m.in powinniśmy szukać - z trochę słabszych klubów, ale którzy regularnie grają i sa wyróżniającymi postaciami w swoich zespołach.
|
To jest kluczowa sprawa. Myślę, że w klubie już wszyscy się poznali na tych świetnych Polakach siedzących po parę lat na ławce zagraincą
