Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7912
Stary 14.06.2009, 16:36
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Jakby teraz mieli zostać przesunięci na ostatnie miejsce to faktycznie spadli by o 2 klasy bo uzyskali awans i nie tylko nie awansowaliby do ekstraklasy, ale jeszcze by spadli o klasę niżej.
Czy to jest sprawiedliwe? Nie, sądzę
Moim zdaniem to jest bardzo sprawiedliwe, w świetle tego co się stało z Zagłębiem.
Odpowiedz cytując