John1906 napisał(a):

Jakby teraz mieli zostać przesunięci na ostatnie miejsce to faktycznie spadli by o 2 klasy bo uzyskali awans i nie tylko nie awansowaliby do ekstraklasy, ale jeszcze by spadli o klasę niżej.
Czy to jest sprawiedliwe? Nie, sądzę
|
Moim zdaniem to jest bardzo sprawiedliwe, w świetle tego co się stało z Zagłębiem.