Polsat pokaże mecze LM w środę + wszystkie mecze Wisły jeśli się zakwalifikujemy do LM.
I wygląda na to, że Wisła wszystkie mecze rozegra we wtorek ale dokładnie nie wiem o co chodzi, wie ktoś coś o zmianie regulaminu?
Cytat:
|
W myśl nowego rozdania lwią część meczów pokaże nSport (z Grupy ITI), ale Polsat będzie mógł sobie wybrać najciekawszy środowy mecz. Stacja Zygmunta Solorza-Żaka będzie trzymać kciuki z całą piłkarską Polską o awans mistrza naszego kraju do fazy grupowej LM. Gdyby się powiodło, mistrz Polski grałby zawsze we wtorki, a jego występy pokazywałby właśnie Polsat.
|