Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 14.06.2009, 16:35
Polsat pokaże mecze LM w środę + wszystkie mecze Wisły jeśli się zakwalifikujemy do LM.
I wygląda na to, że Wisła wszystkie mecze rozegra we wtorek ale dokładnie nie wiem o co chodzi, wie ktoś coś o zmianie regulaminu?
Cytat:
W myśl nowego rozdania lwią część meczów pokaże nSport (z Grupy ITI), ale Polsat będzie mógł sobie wybrać najciekawszy środowy mecz. Stacja Zygmunta Solorza-Żaka będzie trzymać kciuki z całą piłkarską Polską o awans mistrza naszego kraju do fazy grupowej LM. Gdyby się powiodło, mistrz Polski grałby zawsze we wtorki, a jego występy pokazywałby właśnie Polsat.
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 14.06.2009 o godz. 16:43.