!!IRIVER!! napisał(a):

Ale, jeśli nie wiesz, czemu/komu/jakim barwom i dlaczego jestem wierny, to nie ....... całkowicie od rzeczy...
A odnośnie PS. - przeczytaj z jako takim zrozumieniem...
|
Nawet mi się nie chce komentować, bo nie mam siły na takich "kibiców".