Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.06.2009, 15:31
W zeszłym roku jak dla mnie było genialnie.
Jamiro zmiotło wszystko w 2008 roku lepiej bawiłem się tylko na The Police.

Mam nadzieję, że Kravitz pokaże co potrafi
Jestem pozytywnie zaskoczony Wilkami, nie spodziewałem się, że po za Kravitzem pojawi się ktoś, kogo bardzo lubię posłuchać
.
Odpowiedz cytując