W zeszłym roku jak dla mnie było genialnie.
Jamiro zmiotło wszystko

w 2008 roku lepiej bawiłem się tylko na The Police.
Mam nadzieję, że Kravitz pokaże co potrafi

Jestem pozytywnie zaskoczony Wilkami, nie spodziewałem się, że po za Kravitzem pojawi się ktoś, kogo bardzo lubię posłuchać
