Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10613
Stary 14.06.2009, 15:24
Nic nowego. Tylko tyle można się dowiedzieć, że nie miałby w Krakowie z językiem problemów bo są Brazylijczycy. I że w zimie był na testach w Bristol City ale nic z tego nie wyszło. Węgrzy wychwalają to że Wisła to klub z historią sięgającą 103 lata.

Odpowiedz cytując