Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7910
Stary 14.06.2009, 15:19
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ależ byłoby śmiesznie, jakby Widzew poleciał do 2.ligi
Już witali się z Gąską, już widzieli te mecze z Legią, Wisłą, Lechem, może nawet ŁKS-em, aż tu nagle ciach, prach i wyjazd do Krakowa, ale na mecz Hutnika chyba się szykuje
widzę ze niektórzy maja niepokolei.
Odpowiedz cytując