Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.06.2009, 15:06
W zeszłym roku było fatalnie jak dla mnie... Fajerwerki uratowały honor całej imprezy. Sądzę, że w najbliższą sobotę będzie zdecydowanie lepiej, bo i Lenny i Wilki to fajni wykonawcy, a i na Patrycję lubię popatrzeć
Odpowiedz cytując