Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10610
Stary 14.06.2009, 14:00
Śmiesza mnie te rozważania o Dudku.Bardziej poronionego pomysłu dawno nie słyszałem(może poza pobożnymi życzeniami pyr,by ściągnąć do Lecha Boguskiego).Dudek ponad wszystko kocha forsę-dlatego wybrał ławę w Realu zamiast gry w innym zespole.On tylko dużo gada o powrocie do Polski,ale to tylko zwykle pieprzenie.
Odpowiedz cytując