Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2993
Stary 14.06.2009, 13:23
Taak tylko że Wisła ma też licznych kibiców poza granicami miasta dla nich dojazd już nie jest taki dobry. Poza tym nie wiem czy taki spacer jest we wszystkich rejonach miasta taki bezpieczny ;]
Odpowiedz cytując