Eleusis napisał(a):

|
Wierzysz w to że koleś, który rozegrał 3 spotkania w reprezentacji, grał w czołowych klubach w Portugalii(o wiele lepszej lidze niż Polska) chciałby grać w Polsce, a na dodatek wątpie by było nas stać na płacenie mu zapewne sporej kasy...
|
Wydaje mi sie ze on chcialby grac byle gdzie. Od 2 seznow "gra" w drugiej druzynie Wolfsburga i tyle. Pod Magathem nic nie pogral a i Veh(nowz trener) nie da mu szansy wiec facet szuka nowego klubu.
Wedlug "Wolfsburger Allgemeine" zarabia 120.000 ojro wiec mysle ze mozna bybylo wylozyc takie pieniadze za takiego obronce (po tym jak odszedl Dawidek itp).
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczace naszej ekipy, wie ktos moze co bedzie z Varga, Golosiem i Maczynskim? I czy Jonczyk i Kurto zostana w druzynie ME
Pozdrawiam!