Temat
:
Gdzie mecze Wisły w LM?
Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
Od: 12.2008
Offline
#
1
14.06.2009, 12:41. Gdzie mecze Wisły w LM?
Mam pytanie gzie będzie można oglądać mecze Wisły w eliminacjach do LM?TV1,TV2,Polsat?
Skrzat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skrzat
Znajdź inne posty napisane przez Skrzat