Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10606
Stary 14.06.2009, 11:35
mysle ze duzo wiecej ma, w liverpoolu mial 1,8 mln funtow rocznie, wiec odchodzac z lfc przy tamtym kursie funt do euro to bylo grubo ponad 2,5 mln euro za sezon, watpie zeby zgodzil sie na taka obnizke, wiec pewnie z 1,5-1,8 mln euro ma. Ogolnie kasa go nie zachecimy, jednak trzeba wziasc pod uwage ze takie 400 tys euro tutaj to ok 1,8mln zlotych, wiec przy 1 mln kontrakcie gdzies tam, zaoszczedzi podobnie... raczej tylko perspektywami gr y w CL mozna go zachecic, ale mozna to zrobic tylko i wylacznie poprzez transfery, takie pier** o tyzyku zeby za duzo nie wydac itp, po to mamy dyrektora sportowego w klubie Mistrza Polski zeby znajdywal graczy ktorzy sie sprawdza
Odpowiedz cytując