|
scoutem też mógłby być nie mam nic przeciwko po prostu wydaję mi się, że fajnie by było mieć kogoś takiego w sztabie szkoleniowym w przyszłości.
a właśnie przypomniało mi się że Dudkowi marzy się awans do CL z polska drużyna, więc jak nie przedłuży kontraktu z Realem to można by go nakłonić na powrót
|