orzeu, oni to na pejdżera dostają..
mają osobistą sekretarkę, która śledzi całe forum w poszukiwaniu słów klucz, tj. "Lech", "Poznań", "Kolejorz" i po znalezieniu takiego odrazu wysyła im info.
Cytat:
Z ciekawosci zapytam, czy poswiecasz czas na czytanie tematow pomeczowych z tego forum? Naprawde polecam. Tutaj kazda oprawa niezaleznie od wykonania jest swietna
|
taa, bo niby nikt nie powiedział ani jednego złego słowa np. po oprawie z Polonią (kiedy wszyscy zachwycali się niepełną gwiazdą w środku) lub pomysłowi, że diabelska oprawa jest z szarf, a nie jako sektorówka, co wg niektórych popsuło efekt. nikt też nie krytykował tego, że efekt oprawy psuły nam na początku rundy przejścia (schody). trochę samokrytyki wielkopolanie, bo błędy też dostrzegać trzeba.
ps. wg mnie najlepsza rozkmina tej rundy, to jednak oprawa "miś-owa" Widzewa, szacuneczek..