Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
10598
14.06.2009, 10:07
siedząc na ławce w Realu na pewno nie zarabiał mało za praktycznie nic... więc może by się skusił na jakieś zarobki pokroju Garguły i wrócił tu grać... pewne miejsce w bramce i regularna gra w pucharach... chyba więcej mu nie trzeba
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s