Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10598
Stary 14.06.2009, 10:07
siedząc na ławce w Realu na pewno nie zarabiał mało za praktycznie nic... więc może by się skusił na jakieś zarobki pokroju Garguły i wrócił tu grać... pewne miejsce w bramce i regularna gra w pucharach... chyba więcej mu nie trzeba
Odpowiedz cytując