Wyświetl pojedynczy post
boro92
Junior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10594
Stary 14.06.2009, 09:33
według mnie Leandro przyjdzie do Wisły coś jest na rzeczy kontrakt mu się kończy więc to już bardzo duży plus no a ktoś musi na lewej stronie zastąpić Marka Zieńczuka poza tym przyjdzie Kasprzik za Kowalskiego plus dopłata ze strony Wisły i to będą wszystkie transfery w tym okienku
Odpowiedz cytując