|
według mnie Leandro przyjdzie do Wisły coś jest na rzeczy kontrakt mu się kończy więc to już bardzo duży plus no a ktoś musi na lewej stronie zastąpić Marka Zieńczuka poza tym przyjdzie Kasprzik za Kowalskiego plus dopłata ze strony Wisły i to będą wszystkie transfery w tym okienku
|