Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10590
Stary 14.06.2009, 00:47
co Wy się tak spinacie o tego Leandro Przecież można go wypożyczyć np na rok z opcją kupna.
W ogóle to się dziwie działaczom Wisełki że nie próbują wypożyczeń z opcja kupna, to w miarę bezpieczna opcja dl,a bojących się większego ryzyka, naszych działaczy..


Odpowiedz cytując