co Wy się tak spinacie o tego Leandro

Przecież można go wypożyczyć np na rok z opcją kupna.
W ogóle to się dziwie działaczom Wisełki że nie próbują wypożyczeń z opcja kupna, to w miarę bezpieczna opcja dl,a bojących się większego ryzyka, naszych działaczy..