Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
10589
13.06.2009, 23:23
wojtole14
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=V35rC...eature=related
- Pierwsza bramka dziełem Leandro. Bramka z rzutu wolnego nie gorsza niż piękne strzały Mirka Szymkowiaka.
Po obejrzeniu tego filmiku, pytanie jakie sie nasuwa, to czy Honved z taka gra obronna mialby szanse utrzymac sie w dawnej drugiej, a obecnie pierwszej polskiej lidze ?
Mam spore watpliwosci
Eustachy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eustachy
Znajdź inne posty napisane przez Eustachy