Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10584
Stary 13.06.2009, 22:42
http://www.youtube.com/watch?v=st46k-wf7zg to chyba tez jego strzal. Prezentuje sie nienajgorzej. Krokti kontrakt z opcja przedluzenia bylby najlepszy. O ile oczywiscie przyjdzie, ale cos jest chyba na rzeczy skoro wypowiada sie na temat Wisly na oficjalnej stronie Debreczenu.
Odpowiedz cytując