Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10581
Stary 13.06.2009, 21:51
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
mozemy grac w pucharach europejskich nie bojac sie ze nam walnie jakiegos klopsa...
No niestety w tamtym roku walnal - swojaka z Tottenhamem. Jak nie lubie jakis teorii spiskowych knuc to nad Głową autentycznie jakies fatum krazy. Moze do egzorcysty trzeba isc ? Nie mniej jednak - pewny zawodnik, razem z Marcelo (oby zostal!) stworza porzadna zapore do przejscie, jednak wzmocnienie na tej pozycji jest niezbedne. Rok temu Arek stracil czesc Pucharów w sierpniu. Pozyskanie Glika byloby swietnym posuniecie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.06.2009 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując