gooro33 napisał(a):

|
mozemy grac w pucharach europejskich nie bojac sie ze nam walnie jakiegos klopsa...
|
No niestety w tamtym roku walnal - swojaka z Tottenhamem. Jak nie lubie jakis teorii spiskowych knuc to nad Głową autentycznie jakies fatum krazy. Moze do egzorcysty trzeba isc ?

Nie mniej jednak - pewny zawodnik, razem z Marcelo (oby zostal!) stworza porzadna zapore do przejscie, jednak wzmocnienie na tej pozycji jest niezbedne. Rok temu Arek stracil czesc Pucharów w sierpniu. Pozyskanie Glika byloby swietnym posuniecie.