Baala napisał(a):

|
Na pytanie czy Leandro jest dobry:
|
Mogą ściemniać. Jakby u nas się ktoś zapytał o Małeckigo i Boguskiego to pewnie też byśmy pisali, że słabi. Żeby nam ich nie wykupili

Zresztą, nawet w takie transfery nie uwierzę, dopuki nie ogłosi ich oficjalna.