Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10579
Stary 13.06.2009, 21:05
Baala napisał(a):Wyświetl post
Na pytanie czy Leandro jest dobry:
Mogą ściemniać. Jakby u nas się ktoś zapytał o Małeckigo i Boguskiego to pewnie też byśmy pisali, że słabi. Żeby nam ich nie wykupili
Zresztą, nawet w takie transfery nie uwierzę, dopuki nie ogłosi ich oficjalna.
..
Odpowiedz cytując