Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
10578
13.06.2009, 21:05
pawelo84
napisał(a):
Co do Glika, to jest to talent na miarę Głowackiego ......
Raczej zbyt dobrej rekomendacji mu nie wystawiłeś, bo Głowacki to typowy ligowy grajek.
ultr4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ultr4
Znajdź inne posty napisane przez ultr4