|
Kasprzik to jeden z najlepszych bramkarzy w lidze, więc napewno byłby wzmocnieniem zespołu. Kto wie czy nie wygryzłby ze składu Pawełka.
Co do Glika, to jest to talent na miarę Głowackiego czy Jodłowca. Chłopak bardzo dobrze się rozwija, problem tylko jest taki, że mógłby nie zgodzić się na rolę drugiego Kokoszki. A jeszcze na dzień dzisiejszy jest słabszy niż Głowa czy Marcepan.
Co do tego Leandro, to pocieszające jest to ze koleś gra wiele meczy w pierszym składzie, grał w kadrze Węgier i na igrzyskach w Sydney jako reprezentant Brazylii. Możliwe że sporo potrafi.
|