Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10577
Stary 13.06.2009, 20:47
Kasprzik to jeden z najlepszych bramkarzy w lidze, więc napewno byłby wzmocnieniem zespołu. Kto wie czy nie wygryzłby ze składu Pawełka.

Co do Glika, to jest to talent na miarę Głowackiego czy Jodłowca. Chłopak bardzo dobrze się rozwija, problem tylko jest taki, że mógłby nie zgodzić się na rolę drugiego Kokoszki. A jeszcze na dzień dzisiejszy jest słabszy niż Głowa czy Marcepan.

Co do tego Leandro, to pocieszające jest to ze koleś gra wiele meczy w pierszym składzie, grał w kadrze Węgier i na igrzyskach w Sydney jako reprezentant Brazylii. Możliwe że sporo potrafi.
Odpowiedz cytując