Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10565
Stary 13.06.2009, 17:42
A wiecie ze Kasprzik 2 lata w wiezieniu spędził? A te jego napinki z kibicami Legii i gloryfikacja Lecha to rzeczywiście, lekko żenujący poziom.

Aczkolwiek bramkarz z niego na pewno wyróżniający się w polskiej lidze.
the end
Odpowiedz cytując