Moim zdaniem Lech bardziej będzie starał się o Stachowiaka, bo to rodowity Poznaniak.
Jeżeli chodzi o Kasprzika i Glika to mamy ważną kartę przetargową w ręku - Kowalskiego

Myślę, że Kasprzik na pewno do nas trafi, bo jednak w ostatnich okienkach transferowych mieliśmy komedio-dramat w temacie testowanych bramkarzy.
Czas w końcu przestać robić z drużyny mistrza Polski pośmiewisko, dwóch bramkarzy na solidnym ligowym poziomie mieć musimy i tyle.