Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10549
Stary 13.06.2009, 13:22
Moim zdaniem Wisła nie powinna szukać bramkarza, Cebanu jest bardzo dobry i żal, że występuję "tylko" w ME. Miał być z niego pożytek, ale marnuje się jak na razie. A co do Glika, na pewno byłby przydatny. Chciałbym zauważyć, że Wisełka ostatnimi czasy zaprzestała ściagania zawodników z naszej Ekstraklasy, jak miało to miejsce w przypadku choćby Zieniu, Żurawia. Sądze, że i tym razem nic z tego może nie wyjść, niestety.
Odpowiedz cytując